جذابیت خرید ملک را با ما تجربه کنید

ما که هستیم ، چه میکنیم و چه اهدافی داریم

ماهان پروپرتی یک مجموعه پیشرو بر مبنای کسب و کارهوشمند و با استفاده از استراتژی بازاریابی بر مبنای ارتباطات و دانش در زمینه ارائه مشاوره و خدمات املاک و مستغلات درایران ، اردبیل با بیش از یک دهه تجربه می باشد که خدماتی را به صورت مستقیم ، آنلاین و حضوری با رویکرد ارتباط با مشتریان به صورت دو سویه در سریع ترین زمان ممکن وبالاترین کیفیت برای مشتریان از طریق تیم حرفه ای فراهم می آورد.

این مجموعه با کادری مجرب متشکل از متخصصین حوزه های عمران و شهرسازی ، معماری ، حقوقی و آی تی به همراه رزومه پر بار با اطلاعات جامع در رابطه با املاک و مستغلات می باشد.

ماهان پروپرتی با تکیه برتوان تیم متخصص خود در زمینه املاک و مستغلات بدون محدودیت های زمانی و مکانی با در نظر گرفتن شرایط اقتصادی ، اجتماعی فعالیت های خود را گسترش داده که به صورت آنلاین و ارتباط دو سویه با مشتریان که منجر به شناسایی نیاز های میشود سعی در برطرف کردن آن نیاز ها و ارائه خدمات مطلوب به مشتریان خود می باشد.

این مجموعه با شناسایی بهترین های عرصه مسکن و ساختمان سعی در ایجاد رابطه مداوم بوده که منجر به عقد قرارداد های همکاری در زمینه های مشاوره ، خرید ، فروش و هم چنین مشارکت در ساخت پروژه هایی در سطح ملی و استانی گشته است.

هدف ما برقراری ارتباط با مشتریان خود به صورت مستمر در جهت شناسایی ارزش ها و تامین نیاز ها که منطبق بر شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه می باشد خواهد بود.

مدیریت , کارگزاری املاک ماهان
اکبر ابراهیمی دکترای عمران گرایش راه و ترابری از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران...
مدیر آی تی و کارشناس ارشد املاک , کارگزاری املاک ماهان
توحید ابراهیمی دکترای مدیریت فناوری اطلاعات از دانشگاه آزاد اصفهان فعال در حوزه املاک...
کارشناس ارشد املاک , کارگزاری املاک ماهان
ودود محمودی کارشناس ارشد معماری از دانشگاه آزاد اردبیل فعال در حوزه املاک و...

مقایسه املاک

مقایسه